Matějka, Jan. Public Private Partnership a možnosti jeho využití v oblasti sportovních a kulturních center v ČR. Praha, 2007. Vedoucí práce Jana Kapinusová.
Citace podle APAMatějka, J., Kapinusová, J., & Chalupníček, P. (2007). Public Private Partnership a možnosti jeho využití v oblasti sportovních a kulturních center v ČR.
Styl ChicagoMatějka, Jan, Jana Kapinusová, and Pavel Chalupníček. Public Private Partnership a Možnosti Jeho Využití V Oblasti Sportovních a Kulturních Center V ČR. 2007.
Citace podle MLAMatějka, Jan, Jana Kapinusová, and Pavel Chalupníček. Public Private Partnership a Možnosti Jeho Využití V Oblasti Sportovních a Kulturních Center V ČR. 2007.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel.
Více o citacích