Konečná, Tereza. Exportní příležitosti na trhu Japonska s přihlédnutím ke kulturním a obchodním zvyklostem. Praha, 2006. Vedoucí práce Františka Müllerová.
Citace podle APAKonečná, T., Müllerová, F., & Gullová, S. (2006). Exportní příležitosti na trhu Japonska s přihlédnutím ke kulturním a obchodním zvyklostem.
Styl ChicagoKonečná, Tereza, Františka Müllerová, and Soňa Gullová. Exportní Příležitosti Na Trhu Japonska S Přihlédnutím Ke Kulturním a Obchodním Zvyklostem. 2006.
Citace podle MLAKonečná, Tereza, Františka Müllerová, and Soňa Gullová. Exportní Příležitosti Na Trhu Japonska S Přihlédnutím Ke Kulturním a Obchodním Zvyklostem. 2006.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel.
Více o citacích