Růžička, Tomáš. Tržní příležitosti pro moderní perorální antidiabetika a position nového přípravku. Praha, 2010. Vedoucí práce Ondřej Lešetický.
Citace podle APARůžička, T., Lešetický, O., & Jordán, P. (2010). Tržní příležitosti pro moderní perorální antidiabetika a position nového přípravku.
Styl ChicagoRůžička, Tomáš, Ondřej Lešetický, and Peter Jordán. Tržní Příležitosti Pro Moderní Perorální Antidiabetika a Position Nového Přípravku. 2010.
Citace podle MLARůžička, Tomáš, Ondřej Lešetický, and Peter Jordán. Tržní Příležitosti Pro Moderní Perorální Antidiabetika a Position Nového Přípravku. 2010.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel.
Více o citacích