Lapková, Veronika. Vliv nastavení daňového a pojistného systému na rozhodování jednotlivců a firem mezi zaměstnáním a podnikáním. Praha, 2012. Vedoucí práce Jana Tepperová.
Citace podle APALapková, V., Tepperová, J., & Bušovská, M. (2012). Vliv nastavení daňového a pojistného systému na rozhodování jednotlivců a firem mezi zaměstnáním a podnikáním.
Styl ChicagoLapková, Veronika, Jana Tepperová, and Monika Bušovská. Vliv Nastavení Daňového a Pojistného Systému Na Rozhodování Jednotlivců a Firem Mezi Zaměstnáním a Podnikáním. 2012.
Citace podle MLALapková, Veronika, Jana Tepperová, and Monika Bušovská. Vliv Nastavení Daňového a Pojistného Systému Na Rozhodování Jednotlivců a Firem Mezi Zaměstnáním a Podnikáním. 2012.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel.
Více o citacích