Štěpánová, Ludmila. Možnosti využití mobilních technologií a rozšířené reality v destinačním marketingu. Praha, 2015. Vedoucí práce Martin Vaško.
Citace podle APAŠtěpánová, L., Vaško, M., & Valentová, J. (2015). Možnosti využití mobilních technologií a rozšířené reality v destinačním marketingu.
Styl ChicagoŠtěpánová, Ludmila, Martin Vaško, and Jana Valentová. Možnosti Využití Mobilních Technologií a Rozšířené Reality V Destinačním Marketingu. 2015.
Citace podle MLAŠtěpánová, Ludmila, Martin Vaško, and Jana Valentová. Možnosti Využití Mobilních Technologií a Rozšířené Reality V Destinačním Marketingu. 2015.
Upozornění: Tyto citace jsou generovány automaticky. Nemusí být zcela správně podle citačních pravidel.
Více o citacích